Terminy dostępu do testu zaliczeniowego ze szkolenia bibliotecznego dla studentów pierwszego roku

Informacja o terminie dostępu do testu zaliczeniowego z przysposobienia/szkolenia bibliotecznego w styczniu 2023 r.

Studenci I stopnia kształcenia na wszystkich kierunkach oraz studenci II stopnia na kierunkach, które w programie studiów mają zajęcia ze szkolenia bibliotecznego, będą mieli dostęp do testu zaliczeniowego z przysposobienia/szkolenia bibliotecznego w tym samym terminie.

Test udostępniony będzie w Wirtualnej Uczelni od 12 do 18 stycznia.

Instrukcje wypełniania testu z przysposobienia/szkolenia bibliotecznego

Uwaga!

Test ponownie zostanie uruchomiony od 20 do 23 stycznia. W tym drugim terminie test wypełniają tylko te osoby, które nie zaliczyły, bądź nie przystąpiły do testu z ważnych przyczyn w terminie pierwszym.

Oddział Nauki, Dydaktyki i Wydawnictw

Biblioteka Uniwersytecka