Struktura

PracownikOddziałTelefonE-mail
Adamczyk Justyna, mgrOddział Gromadzenia i Uzupełniania Zbiorów – kierownik41 349 7181justyna.adamczyk@ujk.edu.pl
Adler Marta, mgrOddział Gromadzenia i Uzupełniania Zbiorów41 349 7181marta.adler@ujk.edu.pl
Antoniak Andrzej, mgrDyrektor41 349 7155andrzej.antoniak@ujk.edu.pl
Antoniak Magdalena, mgrOddział Nauki, Dydaktyki i Wydawnictw41 349 7176magdalena.antoniak@ujk.edu.pl
Augustyn Karolina, mgrOddział Gromadzenia i Uzupełniania Zbiorów41 349 7181karolina.augustyn@ujk.edu.pl
Balcerowska Dorota, mgrOddział Czytelni Pedagogicznej – kierownik41 349 6718dorota.balcerowska@ujk.edu.pl
Bandrowski Adam, mgrOddział Wolnego Dostępu do Zbiorów Zwartych41 349 7164adam.bandrowski@ujk.edu.pl
Basamania Anna, mgrOddział Opracowania Formalnego Zbiorów41 349 7182anna.basamania@ujk.edu.pl
Białas Marek, mgrOddział Przechowywania i Wypożyczania Zbiorów41 349 7179marek.bialas@ujk.edu.pl
Bieniaszewska Ewa, mgrOddział Czytelni Pedagogicznej41 349 6718ewa.bieniaszewska@ujk.edu.pl
Brąś Ewa, mgrSekretariat41 349 7168ewa.bras@ujk.edu.pl
Brylska-Szmidt Edyta, mgrOddział Wolnego Dostępu do Wydawnictw Ciągłych – kierownik41 349 7183edyta.brylska-szmidt@ujk.edu.pl
Chrobot Agata, mgrOddział Informacji Naukowej41 349 7177agata.chrobot.2@ujk.edu.pl
Chruściel Katarzyna, mgrOddział Przechowywania i Wypożyczania Zbiorów41 349 7180katarzyna.chrusciel@ujk.edu.pl
Chutnik Teresa, mgrOddział Opracowania Formalnego Zbiorów – kierownik41 349 7182teresa.chutnik@ujk.edu.pl
Cieślik Magdalena, mgrOddział Opracowania Rzeczowego Zbiorów – kierownik41 349 7173magdalena.cieslik@ujk.edu.pl
Detka AnnaOddział Przechowywania i Wypożyczania Zbiorów41 349 7179anna.detka@ujk.edu.pl
Długosz Marta, mgrOddział Informacji Naukowej41 349 7177marta.dlugosz@ujk.edu.pl
Domańska-Nogajczyk Maria, mgrOddział Opracowania Rzeczowego Zbiorów41 349 7173maria.domanska-nogajczyk@ujk.edu.pl
Drążyk Jolanta, drOddział Nauki, Dydaktyki i Wydawnictw – kierownik41 349 7176jolanta.drazyk@ujk.edu.pl
Gabryś Marcin, mgr inż.Oddział Informatyzacji i Digitalizacji – kierownik41 349 7162marcin.gabrys@ujk.edu.pl
Gajda KrystynaOddział Przechowywania i Wypożyczania Zbiorów41 349 7179krystyna.gajda@ujk.edu.pl
Gołda Urszula, mgrOddział Wolnego Dostępu do Zbiorów Zwartych41 349 7171urszula.golda@ujk.edu.pl
Gołuzd Anna, mgrOddział Opracowania Formalnego Zbiorów41 349 7182anna.goluzd@ujk.edu.pl
Grzywna Monika, mgrOddział Czytelni Pedagogicznej41 349 6718monika.grzywna@ujk.edu.pl
Guldon Małgorzata, mgrOddział Wolnego Dostępu do Wydawnictw Ciągłych41 349 7183malgorzata.guldon@ujk.edu.pl
Hatys Renata, mgrOddział Wolnego Dostępu do Wydawnictw Ciągłych41 349 7183renata.hatys@ujk.edu.pl
Jamrożek Teresa, mgrOddział Gromadzenia i Uzupełniania Zbiorów41 349 7181teresa.jamrozek@ujk.edu.pl
Januszewski Radosław, mgrOddział Wolnego Dostępu do Zbiorów Zwartych41 349 7164radoslaw.januszewski@ujk.edu.pl
Kacak Adam, mgrOddział Przechowywania i Wypożyczania Zbiorów – kierownik41 349 7180adam.kacak@ujk.edu.pl
Klimaszewska Anna, mgrOddział Wolnego Dostępu do Zbiorów Zwartych – kierownik41 349 7186anna.klimaszewska@ujk.edu.pl
Kołomańska Marta, mgrOddział Wolnego Dostępu do Zbiorów Zwartych41 349 7171marta.kolomanska@ujk.edu.pl
Kopeć Agnieszka, mgrOddział Opracowania Rzeczowego Zbiorów41 349 7173agnieszka.kopec@ujk.edu.pl
Kornecka-Mogielska Ewa, mgrOddział Gromadzenia i Uzupełniania Zbiorów41 349 7181ewa.kornecka-mogielska@ujk.edu.pl
Kosno Bożena, mgrOddział Opracowania Formalnego Zbiorów41 349 7182bozena.kosno@ujk.edu.pl
Kowalik Wioletta, mgrOddział Informacji Naukowej41 349 7177wioletta.kowalik@ujk.edu.pl
Kowalski PiotrOddział Przechowywania i Wypożyczania Zbiorów41 349 7180piotr.kowalski@ujk.edu.pl
Krokos Renata, mgrOddział Wolnego Dostępu do Wydawnictw Ciągłych41 349 7172renata.krokos@ujk.edu.pl
Król-Barańska Katarzyna, mgrOddział Informacji Naukowej – kierownik41 349 7170katarzyna.krol-golda@ujk.edu.pl
Lesiak AndrzejSekretariat41 349 7169andrzej.lesiak@ujk.edu.pl
Lubczyński Mariusz, drOddział Zbiorów Specjalnych – kierownik41 349 7175mariusz.lubczynski@ujk.edu.pl
Łojek Ewelina, mgrOddział Informatyzacji i Digitalizacji41 349 7157ewelina.lojek@ujk.edu.pl
Majkowska Aldona, mgrOddział Wolnego Dostępu do Zbiorów Zwartych41 349 7171aldona.majkowska@ujk.edu.pl
Nowak Joanna, mgrOddział Informacji Naukowej41 349 7187joanna.nowak@ujk.edu.pl
Pająk Maryla, mgrOddział Opracowania Formalnego Zbiorów41 349 7182maryla.pajak@ujk.edu.pl
Pękalska Jolanta, mgrOddział Wolnego Dostępu do Wydawnictw Ciągłych41 349 7172jolanta.pekalska@ujk.edu.pl
Regulska Justyna, mgrOddział Opracowania Rzeczowego Zbiorów41 349 7173justyna.regulska@ujk.edu.pl
Rudawska Ewa, mgrOddział Przechowywania i Wypożyczania Zbiorów41 349 7180ewa.rudawska@ujk.edu.pl
Rutkiewicz Ewa, mgrOddział Wolnego Dostępu do Wydawnictw Ciągłych41 349 7172ewa.rutkiewicz@ujk.edu.pl
Szkot Karol, mgr inż.Oddział Informatyzacji i Digitalizacji41 349 7195karol.szkot@ujk.edu.pl
Śmietańska Dorota, mgrOddział Informacji Naukowej41 349 7127dorota.smietanska@ujk.edu.pl
Tkacz Aneta, mgrOddział Zbiorów Specjalnych41 349 7175aneta.tkacz@ujk.edu.pl
Wicha Karolina, mgrWicedyrektor ds. Organizacji Informacji Naukowej41 349 7159karolina.wicha@ujk.edu.pl
Wilczkowski Jacek, mgr inż.Oddział Informatyzacji i Digitalizacji41 349 7163jacek.wilczkowski@ujk.edu.pl
Wójcik Tomasz, drOddział Informacji Naukowej41 349 7177tomasz.wojcik@ujk.edu.pl
Zaborek KatarzynaSekretariat41 349 7155katarzyna.zaborek@ujk.edu.pl
Ziółkowska Katarzyna, mgrOddział Opracowania Rzeczowego Zbiorów41 349 7173katarzyna.ziolkowska@ujk.edu.pl
Zuba Anita, mgrOddział Informacji Naukowej41 349 7127anita.zuba@ujk.edu.pl
Skip to content