Biblioteka gościła znanego trenera i master coacha

W środę 9 grudnia 2015 roku Biblioteka Uniwersytecka w Kielcach gościła Macieja Bennewicza, który wygłosił interesujący wykład zatytułowany „Matafora jako narzędzie zmiany”.

Osoba prelegenta z wykształcenia socjologa ze specjalizacją z psychologii, absolwenta Uniwersytetu Warszawskiego, doświadczonego i wybitnego menedżera, trenera i master coacha, dyrektora Norman Benett Academy, kształcącej zawodowych trenerów i coachów, wykładowcę coachingu w kilku uczelniach, przyciągnęła środowisko akademickie naszego miasta do gmachu biblioteki. W sali konferencyjnej zebrało się ponad 100 osób, głównie pracowników naukowych UJK, Politechniki Świętokrzyskiej i studentów, którzy z zainteresowaniem wysłuchali interaktywnej prezentacji Macieja Bennewicza. Po wykładzie była możliwość zakupu jednej z wielu publikacji Bennewicza, uzyskanie podpisu i serdecznej rozmowy z autorem. Wydawnictwo „Coach&Couch Autobus i Kanapa” przygotowało piękne zestawy książek do nabycia po atrakcyjnych cenach.